Vítejte na stránkách hudební skupiny Hallo.

Jako duo působíme od roku 2010. Hrajeme především na oslavách, svatbách, firemních večírcích a plesech. Naši sestavu je také možné obohatit o žesťovou sekci,  s  kterou pravidelně spolupracujeme. Na Vaše přání jsme schopni zajistit různé kombinace, např. naše duo v kombinaci s dechovou hudbou či do naší produkce zakomponovat cca hodinové vystoupení chanzonů. Žánrově se orientujeme převážně na mainstream, tedy největší hity hrané v rádiích od 60. let po současnost (viz repertoár). Naší velkou předností je zařazení unplugged sad, tedy 100% live produkce (zpěv+kytara+klávesy), které vytvářejí kontrast k taneční hudbě. Vlastníme výkonný aparát, který ozvučí malé i větší prostory.

Mgr. Hana Tomšů

Mgr. Hana Tomšů

guitar-vocal

Vystudovala Janáčkovu konzervatoř v Ostravě obor kytara a PdF UP v Olomouci. Hudební pedagožka – výuka hry na kytaru a klávesové nástroje. Jako zpěvačka působí již 15 let s různými hudebními tělesy v oblasti popu a rocku. V současné době spolupracuje v několika dalších hudebních projektech. Nejoblíbenější zpívané žánry: pop, chansony.
BcA. Alexandr Kunert

BcA. Alexandr Kunert

stage piano-vocal

Vystudoval konzervatoř P.J. Vejvanovského v Kroměříži obor tuba, později JAMU v Brně. Hudební pedagog – výuka hry na žesťové a bicí nástroje. Několik let spolupracoval a nahrával pro hudební vydavatelství Editions Marc Reift, 10 let byl členem Academic Jazz Bandu Přerov. Je členem dechové hudby Boršičanka Antonína Koníčka. V současné době spolupracuje v několika dalších hudebních projektech. 


HOSTUJÍCÍ SESTAVA – DECHOVÁ SEKCE

František Mizeratrumpeta – absolvent Konzervatoře P.J. Vejvanovského v Kroměříži. Hudební pedagog. Hostující člen Filharmonie Bohuslava Martinů ve Zlíně.

Jan Jakubík –   trumpeta – absolvent Konzervatoře P.J. Vejvanovského v Kroměříži.

Tomáš Landsmanntrombon – absolvent Brněnské konzervatoře na trombon. Hudební pedagog.

Jaroslav Mikušklávesové nástroje, trombon – vystudoval Janáčkovu akademii múzických umění v Brně. Hudební pedagog.